• Predaj a starostlivosť o zákazníkov
  • Full-time
  • Košice, SK

2020-09-30 07:26:05 UTC

  • Dátum nástupu: ihneď
  • Miesto: Aupark Košice
  • Časový úväzok: Plný úväzok (160h/mesačne
  • Typ zmluvného vzťahu: Trvalý pracovný pomer - TP
  • Doba trvania pracovného vzťahu: Doba určitá
  • Vhodné pre študentov: Nie
  • Vhodné pre absolventov: Áno
  • Požadované minimálne vzdelanie: Stredoškolské
  • Požadovaná znalosť jazyka: Slovenský jazyk (materinský), Anglický jazyk (Úroveň B1), iné jazyky výhodou
  • Mzda: 750€ brutto/mesačne + stravné lístky
  • Príplatky: Príplatok za sobotu +1,70€/h, Príplatok za nedeľu +3,40€/h

Čo požadujeme

  • Príjemné a zdvorilé vystupovanie a komunikáciu, radosť denne pracovať s ľuďmi
  • Aktívna znalosť anglického jazyka - úroveň B1 (Čo je úroveň B1?)
  • Neustála snaha o poskytovanie najlepšieho servisu zákazníkom
  • Zmysel pre tímovú prácu a chuť sa učiť nové veci
  • Skúsenosti z gastro prostredia výhodou
  • Hygienické minimum výhodou
  • Vodičský preukaz B výhodou

Benefity

  • Mladý kolektív
  • Bezkontaktná čipová karta (BČK) na cestovanie MHD Košice (mesačník)
  • Príspevok na nákup pracovného odevu 50€
  • Príspevok na kurz hygienického minima
  • Výplata do 5. dňa v mesiaci