Visit website

  • Predaj a starostlivosť o zákazníkov
  • Full-time
  • Košice, SK

2020-09-30 07:26:05 UTC

  • Dátum nástupu: 1.9.2021

  • Miesto: Poštová 1 (Staré Mesto)

  • Časový úväzok: Plný úväzok (160h/mesačne)

  • Typ zmluvného vzťahu: Trvalý pracovný pomer - TP

  • Doba trvania pracovného vzťahu: Doba neurčitá (skúšobná doba 3 mesiace)

  • Vhodné pre študentov: Nie

  • Vhodné pre absolventov: Áno

  • Požadované minimálne vzdelanie: Stredoškolské

  • Požadovaná znalosť jazyka: Slovenský jazyk (materinský), Anglický jazyk (Úroveň B1), iné jazyky výhodou

  • Mzda: 800€ brutto/mesačne + stravné

Čo požadujeme

  • Príjemné a zdvorilé vystupovanie a komunikáciu, radosť denne pracovať s ľuďmi

  • Aktívna znalosť anglického jazyka - úroveň B1 (Čo je úroveň B1?)

  • Neustála snaha o poskytovanie najlepšieho servisu zákazníkom

  • Zmysel pre tímovú prácu a chuť sa učiť nové veci

  • Skúsenosti z gastro prostredia výhodou

  • Hygienické minimum výhodou

  • Vodičský preukaz B výhodou

Benefity

  • Mladý kolektív

  • Mesačný príspevok na cestovné 20€ (Firemný Bolt)

  • Príspevok na nákup pracovného odevu 50€

  • Príspevok na kurz hygienického minima 50€